Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Mazda 3 kameralara yakalandı

Yeni Mazda 3 kameralara yakalandı

CARMEDYA.COM – Bayanlar ve baylar, işte karşınızda yeni 2019 Mazda 3 hatchback’in ilk casus görüntüleri . Model tasarım konusunda oldukça dikkat çekiyor.

Bu ayın ilerleyen saatlerinde LA Auto Show’da ortaya çıkması beklenen model testlerine devam ediyor. Avrupa’da test edilirken kameralara yakalanan model, tasarım anlamında iddialı görünüyor. Ön yüzde büyük bir ızgaranın kullanılacağı tahmin ediliyor. Bunun yanına daha farklı far tasarımı dikkat çeken ayrıntılardan. Otomobilin genelinde Kai konseptin etkileri de görülüyor.

İçeride neler var?

Dışı gibi iç mekan fazla değişime uğramamış. İçeride gösterge panelinde ufak değişimler sunulmuş. Birde orta konsoldaki ekranın değişmesi dikkatlerden kaçmıyor. Orta konsolda önemli değişimler sunulmuş. Direksiyon sisteminde de değişim yapılmış. Araç mimarisi eski nesile göre daha da geliştirilmiş. Bununla birlikte daha düşük bir oturma pozisyonu sunuluyor.  Modelin kalbinde ise yeni geliştirilen SkyActiv-X motor yer alacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı