Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Jeep Wrangler tanıtıldı

Yeni Jeep Wrangler tanıtıldı

Jeep Wrangler

CARMEDYA.COM –  Yeni Jeep Wrangler tanıtıldı. Yeni Jeep Wrangler yükseltilmiş süspansiyonları, yeni yan basamak sistemi ve çerçeve şasi sistemiyle karşımızda.

Yeni Jeep Wrangler tanıtıldı

Model motorlar açısından, FCA’dan tanıdığımız 3.6 litrelik V6 ile geliyor. Bu motor 285 hp güç üretiyor. Modelde sunulan en büyük değişim ise yeni 2.0 litrelik ünite. dört silindirli bu makine, 268 hp güç üretecek.  Bu motor iki veya dört tekerden çekiş sistemiyle sunulacak. 2018 Jeep Wrangler sabit ve açılabilir tavan seçeneklerine sahip. Araç Sport, Sport S ve Rubicon donanım seçenekleriyle geliyor. Ayrıca iki ve dört kapılı karoser seçenekleri de araçta sunuluyor. 33 inçlik off-road lastikler, Anti-roll barlar ve güçlendirilmiş çamurluklar modeli iddialı gösteriyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı