Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Focus Bayilerde Yerini Alıyor

Yeni Focus Bayilerde Yerini Alıyor

İlk kez 1998’de piyasaya sunulduğundan bu yana 10 milyon adedi aşan satışlarıyla dünya çapında en çok tercih edilen araçlardan biri olan Ford Focus’un yeni jenerasyonu, ön satış için bayilerde yerini alıyor.

Avrupa ve Amerika’da “Yılın Otomobili” seçilmiş ilk otomobil olan Focus’un sahip olduğu güçlü sürüş dinamikleri  ve yol tutuşu ile birlikte; Yeni Focus  kalite, güvenlik, teknoloji ve çevre dostu yaklaşımı bir arada sunuyor. Segmentinde ilk defa sunulacak pek çok teknolojiyle donatılan ve rekabetin çıtasını daha da yükselten üçüncü jenerasyon Yeni Focus, Trend, Style ve Titanium olmak üzere üç donanım seviyesinde hem 5 kapı hatchback hem de 4 kapılı sedan versiyonları ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı