Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Cee’d Yüzünü Gösterdi

Yeni Cee’d Yüzünü Gösterdi

Yeni Kia cee’d’in ilk resmi fotoğrafı geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Yeni Kia cee’d, spor coupe bir otomobile özgü tasarım çizgisini, 5 kapı bir hatchback otomobilin sunduğu geniş yaşam alanı ve fonksiyonellik ile birleştiriyor.

Dış tasarımda krom çerçeveli camlar, maskülen çizgilere sahip motor kaputu gibi detaylar hemen dikkat çekiyor. Aracın dış tasarımı, yüksek malzeme kalitesinden ödün vermeden sürücü odaklı özellikler sunan iç tasarım ile de bir bütünlük sağlıyor.

Yeni Kia cee’d,  Avrupa’da 2012 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak. Aracın Dünya lansmanı ise Mart ayında gerçekleştirilecek Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nda yapılacak.

Yeni Kia cee’d’in ülkemizde Haziran ayında  satışa sunulması planlanıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı