Buradasınız
Home > Markalar > BMW > Yeni BMW M8’in iç mekanı ortaya çıktı

Yeni BMW M8’in iç mekanı ortaya çıktı

CARMEDYA.COM – Yeni BMW M8 kamuflajla görüntülenmişti. Şimdi de modelin iç mekanı objektiflere yakalandı. Normal 8 Serisi veya M8’den bahsediyorsak da, otomobil üretime yakınken bir detay daha ortaya çıktı.

Genel kabin tasarımı halen çok bilinmiyor olsa da, 8-Serisi Konseptinde gördüğümüz düğmelerin ve anahtarların aynı konfigürasyonuna sahip oldukları görünüyor. Direksiyon simidi ve orta konsolu bu fotoğrafta kısmen görebilirsiniz. Direksiyon, 7 Serisi’yle oldukça benzer.  Gösterge paneli konseptte gördüğümüz tasarıma benzer. M8 son derece iyi kamufle ediliyor.

Performansa gelince, 4.4 litrelik TwinPower turbo V8’den , 600 HP civarında güç ve 750 Nm tork elde edilmesi bekleniyor. M8 ve M8 Cabrio’yu içeren BMW’nin tüm yeni 8 Serisi serisi, önümüzdeki sene showroom’lara ulaşacak.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı