Buradasınız
Home > Güncel > Yaz Bakım Günleri Başladı

Yaz Bakım Günleri Başladı

Chrysler, Jeep ve Dodge markalarına özel, geleneksel “Yaz Bakım Günleri” servis kampanyası başladı. 1 – 15 Haziran tarihleri arasında devam edecek kampanya süresince, Chrysler, Jeep ve Dodge sahiplerini özel avantajlar ve ayrıcalıklar bekliyor.

15 Haziran’a kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak isteyen Chrysler, Jeep ve Dodge marka araç sahiplerinin, Chrysler Jeep Ticaret A.Ş. yetkili servislerinden randevu almaları yeterli!

Tüm yedek parçalarda ve işçilik ücretlerinde % 20 indirim (boya ve kaporta işlemleri hariç).. Tüm Mopar aksesuarlarda ve işçilik ücretlerinde % 30 indirim.. Ücretsiz klima gazı kontrolü ve gerekirse dolumu.. TUVTURK araç muayene standartlarına uygun ücretsiz check-up.. Ücretli işlem yaptırıldığında bir sonraki servis işleminde kullanmak üzere % 15 indirim kuponu (boya ve kaporta işlemleri hariç) ve MOPAR güvencesiyle 2 yıl orijinal yedek parça ve işçilik garantisi, kampanya dahilinde sunulan özel avantajlar arasında bulunuyor…

Telefonda beklemeden, kampanya dahilinde istenilen tarih ve saatte hizmet alabilmek için; www.chrysler.com.tr, www.jeep.com.tr veya www.dodge.com.tr’den online randevu alınması tavsiye ediliyor.

Chrysler Jeep Tic. A.Ş, “Yaz Bakım Günleri avantajlarından yararlanmaları için tüm Chrysler, Jeep ve Dodge araç sahiplerini, yetkili servislerine davet ediyor…

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı