Buradasınız
Home > Güncel > Yamaha’dan rotanızı kaydeden MyRide uygulaması

Yamaha’dan rotanızı kaydeden MyRide uygulaması

CARMEDYA.COM – Yamaha’nın tasarladığı MyRide, sadece Yamaha kullanıcılarının değil tüm motosiklet marklarının sürücülerinin yol deneyimini zenginleştirmenin yollarını sunuyor.

IOS ve Android telefonlar için uyumlu olan MyRide uygulaması, marka fark etmeksizin yol deneyimini zenginleştirmek için sürüş esnasında dahi kolaylıkla kullanılabiliyor.

MyRide ile yatma açısı, hızlanma, hız, mesafe ve daha fazlasını içeren istatistikler kayıt altına alınabiliyor. Yol boyunca alınan görüntüler ve kişisel notlar ile bir seyir defteri oluşturulabiliyor. Bu en çok içerik üreticilerinin kullandığı önemli bir özellik. GPX formatına aktarılan ve kayıt altına alınan her yol serüveni açılan hesapta saklanabiliyor ve istendiği takdirde kişisel sosyal medya hesaplarında paylaşılabiliyor.

MyRide sayesinde istendiği an dünyanın her yerinden diğer sürücülerle bağlantı kurmak ve yol deneyimini paylaşmak da mümkün.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı