Buradasınız
Home > Güncel > VW Binek Araç’ta Görev Değişimi

VW Binek Araç’ta Görev Değişimi

Doğuş Otomotiv-VW Binek Araç Pazarlama Müdürlüğü’ne Çağrı Öztaş getirildi.

Daha önce, VW Binek Araç Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Adnan Yücel ise ““Thermo King ve Scania Endüstriyel & Deniz Motorları Satış ve SSH Müdürü olarak atandı.

Yeni görevine 1 Ocak 2011 tarihinden itibaren başlayan Çağrı Öztaş, 2006 yılından beri VW Binek Araç’ta Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.

1973 İzmir doğumlu olan Öztaş; Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden bölümünden mezun olduktan sonra, lisansüstü eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. 2000 yılından beri Doğuş Otomotiv bünyesinde çalışan Öztaş 2006 yılıdan beri VW Binek Araç Marka Müdürlüğü’nde Satış Müdürü olarak görev yapıyordu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı