Buradasınız
Home > Güncel > Volvo’nun tercihi Cardata oldu

Volvo’nun tercihi Cardata oldu

Cardata - Hüsamettin Yalçın

CARMEDYA.COM – Otomobil fiyatlarını online fiyatlandıran ve kısa sürede araçla ilgili tüm bilgileri paylaşabilen Cardata’nın yeni müşterisi Volvo Car Turkey oldu.””

CDI Otomotiv Bilgi Hizmetleri A.Ş markası olan Cardata, güncel ikinci el araç bilgilerini 10 saniye içerisinde paylaşabilme yeteneğine sahip.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan CDI Otomotiv Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın şunları söyledi; “Cardata, herhangi bir 2. el aracın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt, vites, km bilgisi ve ekspertiz durumuna göre güncel 2.el araç değerini veren online fiyatlandırma uygulamasıdır. Türkiye ikinci el pazarında satılan 11 bin 204 adet modelin güncel ve doğru fiyat değerini sadece 10 saniyede verebilen tek sistemdir. Ayrıca, 2. El fiyatıyla birlikte Cardata, sıfır km fiyat bilgilerini de sadece birkaç saniye içinde önünüze getirmektedir”

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı