Buradasınız
Home > Güncel > Volvo’dan Twilight’a Özel Sanal Yarışma

Volvo’dan Twilight’a Özel Sanal Yarışma

Volvo otomobilleri, tüm dünyada büyük bir gişe başarısı yakalamış olan Twilight Saga ‘Alacakaranlık Efsanesi’ serisinin dördüncü filmi Şafak Vakti – Bölüm 1’de de başrolde. Türkiye’de 18 Kasım günü vizyona giren romantik-gerilim türü filmde, serinin ilk üç filminde olduğu gibi başkarakter Edward Cullen yine bir Volvo kullanıyor. İlk filmde bir Volvo C30 kullanan Edward Cullen, daha sonra XC60 ile filmde boy göstermişti. Bu kez Volvo S60 R-Design ile başrolde…

Volvo Car Türkiye, Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti – Bölüm 1 ile ilgili olarak Facebook’ta bir yarışmaya da başladı. Bu yarışmada, filmin başkarakterleri Edward ve Bella’nın evlilik törenine ne giyerdiniz diye soruluyor.

Katılımcılar 2 Ocak’a kadar tercih ettikleri kıyafetin fotoğrafını gönderebilecekler. 2 – 9 Ocak tarihleri arasında fotoğraflar oylamaya açılacak ve oylama sonrası ilk 5’e kalan yarışmacılardan üç kişi, Bahar Korçan’ın da yer aldığı jüri üyeleri tarafından belirlenecek.

Yarışma sonunda jüri tarafından birinci seçilecek kişi, Belek’teki Adam & Eve Hotels’de 4 gece 5 gün tatil kazanacak. İkinci olan Twilight Saga tutkunu iPad 2 kazanırken, üçüncülüğü kazanan Volvo Car Türkiye takipçisi 10 gün süresince Edward’ın otomobili olan Volvo S60’ı kullanma fırsatı bulacak.

http://www.facebook.com/VolvoCarTurkiye

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı