Buradasınız
Home > Güncel > Volvo’dan Kasko Hizmeti: Volvo OtoKasko

Volvo’dan Kasko Hizmeti: Volvo OtoKasko

Volvo sahiplerine özel olarak tasarlanan Volvo OtoKasko hizmete girdi. Çarpma-çarpışma, yanma, park halindeki hasar, sel-su baskını, çalınma, hırsızlık girişimi, üçüncü şahıslara gelebilecek zararlar, araçta yolculuk edenler ve sürücünün korunması gibi teminatlar içeren Volvo OtoKasko, 365 gün 24 saat asistans hizmeti gibi avantajlar sunarken, cazip fiyat ve ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor.

Terör, deprem, anahtar çalınması, anahtarla çalınma, yetkili olmayan kişiler tarafından çekilme, özel eşya, mini onarım, hukuksal koruma, yeni değer klozu ve oto adaptasyon gibi ek teminatlar da Volvo OtoKasko’nun kapsamı içinde. Oto adaptasyon teminatı, dünyada ve Türkiye’de sadece Mapfre Genel Sigorta tarafından veriliyor. Oto adaptasyon; sigortalının, sigorta ettirilen aracı idare etmesi esnasında gerçekleşen bir kaza sonucu sürekli sakatlığı halinde, sigortalı aracın zarar gören tarafından kullanılmasına yönelik adaptasyon masraflarını veya bu amaçla başka bir araç satın alınmasını da içeren bir teminat şekli.

Volvo OtoKasko; İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, İzmir ve Konya’daki Volvo yetkili satıcılarında yaptırılabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı