Buradasınız
Home > Güncel > Volvo Car Türkiye’de Yeni Atama

Volvo Car Türkiye’de Yeni Atama

2001 yılından beri Volvo Car Türkiye ailesinin bir üyesi olan Ebru Ekşi Akınoğlu, 01 Ocak 2011 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere şirketin Pazarlama Direktörlüğü görevine atandı.

Volvo Cars’ın Türkiye’deki İstanbul Bölge Ofisi’nin yeni Pazarlama Direktörü Ebru Ekşi Akınoğlu oldu. Uzun yıllardır şirketin Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü görevini sürdüren Akınoğlu, Volvo Car Türkiye’de 10 yıllık bir geçmişe sahip.

1995 yılında, Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik bölümünden mezun olan Ebru Ekşi Akınoğlu, daha sonra Amerika-Philadelphia’daki Temple Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde; reklam, halkla ilişkiler ve medya iletişimi bölümünde eğitim gördü.

İngilizce ve Almanca bilen Ebru Ekşi Akınoğlu evli ve iki erkek çocuk annesidir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı