Buradasınız
Home > Güncel > Volkswagen’den Dijital Dergi Atağı

Volkswagen’den Dijital Dergi Atağı

VW DAS

Bir otomotiv markasına ait ilk dijital otomobil dergisi olma özelliğini taşıyan DAS, yayın hayatına başladı. Ülkemizde carmedya ve e-otodergi gibi başarılı örnekleri bulunan dijital dergi yayıncılığı furyası otomobil markalarının da ilgi odağı oluyor. Volkswagen’in resmi web sitesinde yayınlanan haber şöyle:

“Volkswagen dijital dergi çıkaran ilk otomotiv firması olarak yine sektörde öncü konumunu koruyor. DAS (Dijital Automotive Space) ilk sayısıyla okurlarla buluştu. DAS dergisinin ilk sayısında Volkswagen’in çevreye duyarlı teknolojileri “bluemotoion”, ekonomik motorlar ve start/stop sistemi inceleniyor. Ayrıca yeni Volkswagen modellerinden Touareg’i yakından tanıma fırsatına da sahip olacaksınız. Derginin iPad uygulaması da bulunuyor.”

Markanın dijital dergisine www.volkswagen-das.co.uk adresinden ulaşabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı