Buradasınız
Home > Güncel > Volkswagen Beetle’a Hafif Makyaj

Volkswagen Beetle’a Hafif Makyaj

CARMEDYA.COM – Bu yıl Paris’te göreceğimiz makyajlı araçlar arasına Beetle da katıldı. Teknik anlamda bir yenilik sunmayan otomobilin görünümü tazelenirken iç mekanda da bazı ufak tefek yenilikler bulunuyor.

Yenilenen ön tamponuyla bütün donanım seviyelerinde daha sportif bir görünüm sunmaya başlayan otomobilin LED stopları da koyulaştırılmış Yeni gövde renkleri ve jant seçenekleri de donanımlar arasına eklenmiş. Ayrıca R Line paketi daha agresif bir tasarıma kavuşmuş.

İç mekanda da yeni döşeme seçeneklerine kavuşan Beetle’da farklı orta konsol kaplaması kullanılırken gösterge paneli yenilenerek hem grafikler hem de ışıklandırma farklılaştırılmış. Otomobilin geriye kalan teknik özelliklerindeyse bir değişiklik yapılmamış.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı