Buradasınız
Home > Güncel > VOLKICAR Pilotlarını Bekliyor

VOLKICAR Pilotlarını Bekliyor

Volkan Işık Akademi, Volkan Işık tarafından tasarlanıp üretilen yarış otomobili  VOLKICAR’larla yepyeni bir eğitime start veriyor. VOLKICAR Workshop adı verilen organizasyonda katılımcılar VOLKICAR kullanma eğitimi alacak.

Volkan Işık’ın deneyimli eğitmen kadrosu tarafından hafta içi ve hafta sonu olmak üzere gerçekleştirilecek eğitimlerde her grup 8 kişiden oluşacak. Daha önce Volkan Işık Akademi’den İleri Sürüş Teknikleri veya Ralliye İlk Adım ya da Ralliye İkinci Adım eğitimleri alanlar VOLKICAR ile ilgili bilgilendirmeden sonra hemen pratik eğitime başlayacak. Bu eğitimlere daha önce katılmayanlar ise önce bu sürüş teknikleriyle ilgili teorik eğitim de alacak. Sabah 8:30’da başlayacak eğitimler 17:30’a kadar devam edecek. 24 Ağustos Çarşamba günü ilki düzenlenecek olan VOLKICAR Workshop sınırlı sayıda katılımcıya açık.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı