Buradasınız
Home > Güncel > VİP Cargo’nun Tercihi Actros

VİP Cargo’nun Tercihi Actros

Has Otomotiv teslimatlarını sürdürüyor. Son olarak ilk araç yatırımını yapan VİP Cargo’nun tercihi Mercedes 12 adet Actros oldu.

Has Otomotiv’in Hadımköy Servisi’nde düzenlenen teslimat törenine VİP Cargo Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Uluğ, Yönetim Kurulu Üyesi Tuğçin Özkılıç, Tuğçe Özkılıç, Has Otomotiv Genel Müdürü Mustafa Sarıgül, Çekici Araçlar Satış Müdürü Mine Öztuncay, Satış Danışmanı Gökhan Kılınç, Kurumsal İletişim Sorumlusu Şafak Ocakcı katıldı.

Has Otomotiv Genel Müdürü Mustafa Sarıgül yapılan işbirliği hakkında açıklamalarda bulundu: Pazarın daraldığı ve kurların yükseldiği bir dönemde 12 araçlık bir teslimat ciddi anlamda önem taşıyor. Böyle bir dönemde bu yatırımı yaptıklarından dolayı VİP Cargo yönetimini kutluyorum. Cesaretli davranan ve ülkelerinin geleceğine güvenen insanlar. Biz her zaman müşterilerimizin yanında olmaya ve onların çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Rakiplerimizden bir adım önde olmak öncelikli hedefimiz.”

VİP Cargo Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Uluğ, 1987 yılında kurulan bir şirket olduklarını ve daha çok deniz ve hava taşımacılığına yönelik uluslararası taşıma komisyonculuğu (forwarder) üzerine yıllardır hizmet verdiklerini belirtti. 2011 yılı içinde araç yatırımı yapma kararı aldıklarını belirten Erkan Uluğ, şunları söyledi: Bundan sonra kendi nakliyesini kendi üreten hizmet verdiği alan olan deniz, hava taşımacılığına karayı da ilave edip bu alanda hizmet vermek öncelikli hedefimiz. Burada en büyük destekçilerim genç ve dinamik olan iki ortağım”

Öz mal araç yatırımında müşterilerinden gelen taleplerinde etken olduğunu belirten Uluğ, “Böyle bir adım atmamız gerektiğini hissetmemizle birlikte böyle bir adım attık. Buradaki amacımız entegre bir nakliye şirketi olabilmek, depolamasından, taşımasından bunların tek bir çatı altında toplanmasıyla entegre bir nakliye şirketi olmayı istedik. Bu yatırımı yaparken Has Otomotiv sahiplerinin, yöneticilerinin içten yaklaşımları bize araç yatırımlarında her türlü kolaylığı sağlamaları, müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik çabaları bizim Mercedes marka ürünleri tercih etmemizde bir başka etken oldu ” diye konuştu.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı