Buradasınız
Home > Güncel > vdf’den A1’e Özel Kampanya

vdf’den A1’e Özel Kampanya

vdf (Volkswagen Doğuş Finans), Audi markası için VarioCredit isimli özel bir ürün geliştirdi. İlk aşamada sadece Audi’nin A1 model araçları için planlanan bu yeni ürün; aylık 499 TL’den başlayan cazip ödeme koşulları ve avantajlı vade seçenekleriyle sunuluyor. vdf’’nin şu an sadece Audi’nin A1 Model araçları için özel olarak sunduğu VarioCredit, ilerleyen günlerde Audi’nin diğer modelleri için de uygulanacak. vdf’nin cazip koşullarla sunduğu yeni ürünü VarioCredit’in yanı sıra; Audi’nin A1 Modeli için uygulamaya koyduğu 6 ay taksit ertelemeli kampanyası ise; tüketiciye ‘şimdi al Kasım’da öde’ fırsatı da sunuyor.

Minimum 0,69 faiz oranı ile tüketiciye sunulan VarioCredit kapsamında 24, 36 ve 48 aylık vade seçenekleri bulunuyor. Farklı taksit seçeneklerinin bulunduğu VarioCredit ile tüketiciler 2 farklı ödeme dönemi ile diledikleri dönem içerisinde daha düşük taksit ödeme dönemlerini seçebiliyorlar. 1-18 ya da 19-35 ay olmak üzere ikiye ayrılan taksitlendirme sürecinde tüketiciler ister ilk dönemde isterlerse de ikinci dönemde düşük taksit imkanından faydalanabiliyorlar. Bunun yanı sıra  VarioCredit’in uygun taksit imkanlarıyla araç bedelinin yüzde 20’sine denk gelen ilk peşinattan sonra 499 TL’den başlayan taksitlerle A1 sahibi olunabiliyor. Ayrıca son taksitte bulunan balon ödeme tutarını tüketici tercihine bağlı olarak yeniden kredilendirebiliyor.

vdf’nin Audi A1 Modeli için özel geliştirdiği VarioCredit’in yanı sıra markanın A1 modeli için hazırladığı özel bir de kampanya bulunuyor. Kampanya dahilinde tüketiciler taksitlerini 6 ay erteleyebiliyor. vdf’ye özel yüzde 0,69 cazip faiz oranın sunulduğu kampanya ile aracın yüzde 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı