Buradasınız
Home > Güncel > vdf’ye “Fark Yaratan Uygulamalar” Ödülü

vdf’ye “Fark Yaratan Uygulamalar” Ödülü

Finansman kuruluşu vdf; tüketici finansmanındaki yenilikçi çözümlerinin yanı sıra İnsan Kaynakları yönetimindeki yaratıcı uygulamalarıyla da dikkat çekiyor.

vdf,  “Strateji2018’den Performansa” projesiyle PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri 2010’da “Fark Yaratan Uygulamalar” kategorisinde birincilik kazandı.

Bu yıl 3.’sü düzenlenen PERYÖN ( Personel Yönetimi Derneği) İnsan Yönetimi Ödülleri, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda beş ayrı kategoride sahiplerini buldu. Törende vdf’nin ödülünü vdf İnsan Kaynakları ve Organizasyon Müdürü Ebru Pilav teslim aldı.

Sektörde 10. yılını geride bırakan vdf’nin her kademeden çalışanının; karar alma, fikir verme gibi iş süreçlerine katılmasını sağlayan projesi; vdf tarafından belirlenen stratejilerin etkili bir şekilde bireylere indirgenmesini, stratejinin performansa dönüştürülerek gelişimin sağlanmasını ve hedeflenen somut sonuçlara ulaşılmasını amaçlıyor.

Peryön tarafından verilen “Fark Yaratan Uygulamalar” kategorisinde aldıkları ödülle ilgili açıklama yapan vdf İnsan Kaynakları ve Organizasyon Müdürü Ebru Pilav, “vdf olarak sektörde 10. yılımızı tamamladık. İstikrarlı büyümemizin ve başarılarımızın sırrı insan kaynaklarımıza yaptığımız yatırımlardır. Çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz ve çalışanlarımızın aktif katılım içerisinde olduğu her bir gelişim programının, şirkete geri dönüşünün çok daha hızlı ve verimli olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

vdf; uzun dönem stratejisine giden yolda, 10.yılını kutlarken 2018’e giden rotasını farklılaşmaya çevirdi. “Strateji2018’den Performansa” projesi, stratejinin çalışanlar ile iletişiminin net ve şeffaf kurulduğu, hem karar alma ve fikir verme hem de iş süreçlerine çalışanların dahil edildiği bir program oldu. Proje ve projenin ana çıktıları (Bizbize, vdf’ce ve fikir barometresi) tüm süreçlerde her kademeden çalışanların emeği ile fark yaratıyor. Proje kapsamında, çalışanlar strateji konusu ile ilgili gelişim programlarına katılıyorlar. Stratejiye ve stratejik süreçlere katılma isteği desteklenen çalışanlara, Strateji 2018 aksiyonlarıyla ilgili tüm olası platformlar şirket yönetimince sunuluyor.


Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı