Buradasınız
Home > Güncel > V1 Challenge Heyecanı İstanbul’a Taşınıyor

V1 Challenge Heyecanı İstanbul’a Taşınıyor

Toplam 7 yarıştan oluşan V1 Challenge’ın üçüncü yarışı 6 Ağustos Cumartesi günü İstanbul Autodrom’da gerçekleştiriliyor.

Bursa’daki pistin kapatılması nedeniyle İstanbul Autodrom’da gerçekleştirilecek organizasyon 6 Ağustos Cumartesi günü saat 15.00’de antrenman turları ile başlayacak ve 20.00’deki ödül töreni ile son bulacak.

Lassa, Telia Sonera, ISS Catering Services’in co-sponsorluk yaptığı V1 Challenge’ta Vakkorama, CMS, Power FM ve Medline destek co-sponsoru olarak katkı yapıyor. Yurtiçi Kargo, Tefal, Team 47, KYK, Ece Türkiye A.Ş, Derimod, Kaşmir Halı, Polimeks İnşaat, Serencebey, Active Academy, TV8, Little Ceasers, Nescafe Xpress, Dedeman gibi sektörlerinin önde gelen şirketleri ise araç sponsorluğu yapıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı