Buradasınız
Home > Güncel > V1 Challenge Aydın’da

V1 Challenge Aydın’da

V1 Challenge’ın dördüncü ayak yarışı 18 Eylül Pazar günü Aydın’da gerçekleştiriliyor. Üstelik yarışın şehir içerisinde, trafiğe kapatılmış caddelerde yapılacak olması heyecanı bir kat daha arttırıyor. 18 Eylül Pazar günü saat 12.00’de antrenman turları ile başlayacak yarış 17.00’deki ödül töreni ile son bulacak.

VOLKICAR’ların başrolde olduğu V1 Challenge ödüllendirme sistemi ile de motorsporları tarihinde fark yaratıyor. Her yarışta birinci olan pilot 3.000 TL, ikinci olan pilot 2.000 TL ve üçüncü olan pilot da 1.000 TL’lik para ödülünün sahibi oluyor. Bugüne kadar gerçekleştirilen üç yarışın ardından şampiyonadaki durumu değerlendiren Volkan Işık, yarışların çok çekişmeli geçtiğini, her yarışın sürprizlerle dolu olduğunu, yarışın sonuçlarını tahmin etmenin zor olduğunu çünkü her yarışta farklı bir birincinin çıktığını belirtti. Yarışan pilotların araçların performansından çok memnun olduklarını, hem yarışan pilotlar hem de izleyiciler için tadına doyulmaz bir sürüş zevki ve görsel şölen yaşandığını belirten Işık, gelinen noktadan çok memnun olduklarını ve daha iyisi için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı