Buradasınız
Home > Güncel > V Weekend Festivali’ne son iki gün!

V Weekend Festivali’ne son iki gün!

CARMEDYA.COM – Otomobilden motosiklet showlarına, espor müsabakalarından drift gösterilerine, DJ performanslarından çocuk aile eğlence alanlarına kadar pek çok aktiviteye ev sahipliği yapacak V Weekend Festivali 22 Eylül Perşembe günü başlayacak.

Festival kapsamında; otomobil ve motosiklet markaları, otomobil / motosiklet kulüpleri ve toplulukları, atletizm, basketbol, bisiklet, buz hokeyi, cross-fit, futbol, koşu, voleybol, eskrim gibi birçok farklı spor dalının deneyim ve turnuva alanları ile festivale katılım sağlayan sponsor markalar ve ziyaretçiler bir araya gelecek.

Girişlerin ücretsiz olacağı festival, 22-23-24-25 Eylül tarihleri boyunca devam edecek. Toplam 4 gün sürecek V Weekend, Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı