Buradasınız
Home > Güncel > Uber Japonya’da da aktif olacak

Uber Japonya’da da aktif olacak

CARMEDYA.COM – Uber önümüzdeki yıllarda Osaka yakınlarındaki bir ada olan Awaji’de de aktif olarak taşımacılığa başlayacak. Bu hizmet 20’den fazla yerel taksi şirketini de bünyesinde barındıracak. Program 2019 Mart ayından itibaren aktif olacak.

Yeni düzenlemeler geliyor

Uber, şuan kapsamlı bir şekilde yeniden düzenleniyor. Özellikle profesyonel olmayan sürücüler bu program kapsamında düzenlenecek. Bu düzenleme gereği marka Japonya pazarına bu hizmeti henüz getirmedi. Ancak şirket halihazırda dört Japon şehrinde UberEats gıda dağıtım servisini işletmeye devam ediyor. Güncelleme sonunda taksi şirketleriyle de ortaklık devam edecek.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı