Buradasınız
Home > Güncel > Tyrelife İle Güvenli Sürün

Tyrelife İle Güvenli Sürün

Pirelli Yola Devam ve Tyrelife ile
Güvenli Sürün

Pirelli, Yola Devam ve Tyrelife programlarını 2011 yılında da tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Hizmet kapsamı daha da geliştirilen Yola Devam programıyla 7/24 yol yardımı ve özel hizmetler gibi ayrıcalıklar sunan Pirelli, bu hizmetlere ek olarak Tyrelife lastik sigortası programı da sunuluyor. Tyrelife sayesinde delinme, çarpma veya yanma durumunda tamir edilemeyecek ölçüde zarar gören lastikler birebir aynı lastiklerle Pirelli tarafından ücretsiz değiştiriliyor.

Pirelli Yola Devam Programı

Pirelli Yola Devam programı hem tüketicilerin, hem de araçlarının ihtiyaçlarını her an 7/24 karşılamak üzere bir araya getirilmiş olan ücretsiz hizmetler paketi olarak öne çıkıyor. Pirelli’den otomobil, 4×4 veya hafif ticari araç lastiği alan tüketiciler, Pirelli Yola Devam programına üye olarak Lastik Değişim Hizmeti, Çekici Hizmeti, Acil Durum Hizmeti ve Organizasyonel Hizmetler gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. 4 adet lastik alan tüketiciler bu hizmetlerden 1 yıl yararlanırken, 2 adet lastik alımı yapan tüketiciler ise 6 ay süre ile yararlanabiliyor.

Bunun için tek yapılması gereken ise www.yoladevamaktivasyon.com internet sitesine istenilen bilgileri kaydedip faturayı eklemek veya 0212 337 42 78 numaralı telefonu arayarak istenilen bilgileri ve fatura faksını göndermek.

Pirelli Tyrelife Programı

Pirelli Yola Devam hizmetlerine ek olarak sunulan Tyrelife programı ise, Pirelli’nin lastik sektöründe bir ilki gerçekleştirerek sunduğu lastik sigortasıdır. Pirelli Yetkili Satıcılarından 4 adet 15 inç ve üzeri jant ölçüsünde yüksek performans (V,W,Y,Z) otomobil ve SUV (4×4) lastiği alan tüketiciler, lastiklerinin delinme, kaldırıma veya başka bir engele çarpma veya yangın sonucunda tamiri mümkün olmayacak derecede hasar görmesi durumunda birebir aynı ölçü ve desendeki lastikle değiştirme imkanı buluyor. Kullanıcı söz konusu hizmetten fatura tarihinden itibaren ilk 6 ay süreyle veya ilk 5000 km kullanım süresince yararlanabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı