Buradasınız
Home > Güncel > TW Steel’in Yüzü Fittipaldi Oldu

TW Steel’in Yüzü Fittipaldi Oldu

Büyük kadranlı saat sektörünün Avrupa lideri TW Steel,  Brezilyalı efsanevi Formula 1 pilotu Emerson Fittipaldi ile Marka Elçisi ( Ambassador) anlaşması yaptı.

Bugün 63 yaşında olan Brezilyalı Pilot Emerson Fittipaldi, Brezilya’nın ilk F1 şampiyonu ünvanına sahip. 1970 yılında ilk kez kazandığı F1 Şampiyonluğunun 40.yılı anısına tasarlanan saatin arka kapağında Emerson Fittipaldi’nin imzası yer alıyor. Saatin kadranında Tachymeter bölümüne Emerson Fittipaldi ismi yazılı olup Brezilya’nın milli bayrağındaki sarı renk ön plana çıkarılmış. Ayrıca siyah beyaz damalı yarış bayrağı saatin kadranında en dikkat çekici şekilde  yerini alıyor.

Emerson Fittipaldi iki kez F1 Dünya Şampiyonluğu, iki kez de  Indy 500 Şampiyonu ünvanına sahip.

Saatin 45 mm fiyatı 1.290 TL, 48 mm fiyatı  ise  1.395 TL

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı