Buradasınız
Home > Güncel > Tüter Ödülünü Aldı

Tüter Ödülünü Aldı

Kural gereği bu yılki adı “İstanbul Ralli Kupası” olarak değiştirilen İstanbul Ralli Şampiyonası’nda dereceye giren pilotlar ödüllerini 8 Şubat Çarşamba günü Crowne Plaza İstanbul Asia Oteli’nde düzenlenen törenle teslim aldı.

Bu yıl yine kıran kırana bir mücadeleye sahne olan İstanbul Ralli Kupası üç ayak üzerinden gerçekleşmişti. İlk ayağı 3-4 Aralık tarihinde koşulan ralli, sırasıyla 17-18 Aralık ve 24-25 Aralık tarihlerinde düzenlenen yarışlarla son buldu. Son ayağa kadar genel klasmanda çekişmeli bir liderlik mücadelesine sahne olan İstanbul Ralli Kupası’nda gülen taraf, son yarışta gösterdiği üstün performansla Osman Tüter olmuştu.

2008 yılında Serhat Öztemir’in o zamanki adıyla İstanbul Ralli Şampiyonası birinciliğinin ardından, Volkan Işık Akademi, Osman Tüter’in bu başarısıyla ikinci kez “ İstanbul Efendisi”  ünvanını almaya hak kazandı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı