Buradasınız
Home > Güncel > Travego “Seksendört” İle Firarda

Travego “Seksendört” İle Firarda

Mercedes-Benz Travego, artık geleneksel hale gelen “Travego Firarda Üniversite Konserleri” için 7. kez yola çıkıyor. Mercedes-Benz Türk, Türkiye’nin başarılı müzik gruplarından Seksendört’ ü 6 şehir ve üniversiteyi kapsayacak bir turne ile sevenleriyle buluşturuyor. Mercedes-Benz Travego otobüsün  kullanılacağı “Travego Firarda” programı 03 Nisan – 13 Mayıs 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi  “Travego Firarda” etkinliği kapsamında bu yıl da ödüllü bir yarışma düzenleniyor.  Mercedes-Benz Türk, tüm üniversite öğrencilerinin www.travegofirarda.com web sitesi üzerinden katılabilecekleri müzik yarışması organize ediyor. Ögrenci gruplarının kendi besteledikleri parçalarını www.travegofirarda.com internet sitesine yükleyerek katılabilecekleri yarışmada, bestesi site üyeleri tarafından en çok oy alan ilk iki grup tercihlerine göre  “Hollanda – Türkiye ya da Macaristan – Türkiye maç seyahati”, üçüncü grup ise “Antalya’da tatil”  kazanma şansı bulacaklar. Yarışma kuralları ve detayları ile ilgili bilgiler www.travegofirarda.com adresinde yer alıyor.

Grubu sevenleri ile buluşturacak turne, Seksendört’ün  Muğla’daki ilk konseri öncesinde Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’ nde şirket çalışanları ve stajyerleri ile bir araya geldiği imza günü ile başladı.

Travego Firarda” organizasyonu kapsamında gerçekleşecek konserlerin yer ve tarihleri:

[table id=141 /]

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı