Buradasınız
Home > Güncel > Trafik Sorununa Navigasyonlu Çözüm

Trafik Sorununa Navigasyonlu Çözüm

Metropollerin en büyük sorunu haline gelen trafik çilesine Next&NextStar’dan çözüm geliyor. Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde yolda kalmak herkes için büyük bir işkenceyken, “Next Trafik Bilgi Sistemi” ile alternatif yolları keşfederek gideceğiniz lokasyona rahatlıkla ulaşabileceksiniz. En son teknoloj ile geliştirilen “Next Trafik Bilgi Sistemi” radyo verileri ve sinyaller kullanarak, istenildiğinde alternatif yol haritası belirleyerek gitmek istenilen noktaya en kısa sürede ulaşılmasını sağlıyor.

Belirlediği yol haritası ile en hızlı ve en kısa sürede ulaşım sağlıyor!

Büyükşehirlerin en büyük sıkıntısı olan trafik sorunu günden güne daha da artıyor. Nüfus ve araç sayısındaki artış İstanbul ve diğer büyük şehirlerdeki hayatları olumsuz yönde etkiliyor. Uzun saatlerini yolda harcamak zorunda kalan sürücülerin en büyük kurtarıcısı trafikten kaçabilecekleri alternatif yollar oluyor. Kimi zaman trafiğe takılmamak için uzun fakat trafiksiz yollar dahi tercih sebebi olabiliyor.

Ömür boyu ücretsiz!

Hareket halindeki yüzbinlerce noktadan toplanan veriler işlenerek doğruluğu sağlandıktan sonra kullanıcıyı bilgilendiren bir bilgi akışı ile çalışan “Next Trafik Bilgi Sistemi” lisans bilgisinin doğrulanabildiği, uyumlu navigasyon cihazlarında kullanılabiliyor. Next TBS zamanını yollarda harcayan, büyükşehirde yaşayan sürücülerin en büyük kurtarıcısı durumunda. Next TBS, Basarsoft ve TrafficNav sistemine bağlı olarak ömür boyu ücretsiz olarak kullanıcısına sunuluyor.

Next Trafik Bilgi Sistemi’ne Bimeks mağazaları ve hepsiburada.com’dan ulaşabilirsiniz.

Taşıt Bilgi Sistemi tavsiye edilen satış fiyatı; YE-G 555 TBS 269 TL; YE-G 565 TBS  299 TL…

Trafik Bilgi Sistemi ile uyumlu navigasyon cihazlarının  tavsiye edilen satış fiyatı; YE-G 515  199 TL; YE-G 535 239 TL…

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı