Buradasınız
Home > Güncel > Trafiğe Yeni Çözüm: Piaggio MP3 Yourban

Trafiğe Yeni Çözüm: Piaggio MP3 Yourban

Ferco Motor distribütörlüğüyle Türkiye’deki motor tutkunlarıyla buluşan Piaggio’nun patentli üç tekerlekli teknolojisinin son ürünü MP3 Yourban, genç sportif tasarımı ve son teknolojiyle yaratılmış çözümleriyle dikkat çekiyor. MP3’ün çeviklik, manevra kabiliyeti ve trafikte hareket için ideallik gibi tüm avantajlarını bir arada sunan Yourban, elektronik enjeksiyona sahip 300 cc motor kapasiteli versiyonuyla motorseverlerin beğenisine sunuluyor. Çevreyle dost olan MP3 Yourban, elektronik yakıt enjeksiyonu sayesinde fark yaratıyor.

MP3 Yourban ile şimdi MP3 herkese göre!

MP3 Yourban hem işle ev arasındaki günlük ulaşımını sağlamak isteyen erkekler hem de güvenli, çevik ve eğlenceli bir ulaşım şekli arayan bayanlar için yenilikçi teknolojik bir çözüm olarak tasarlandı. İki adet bağımsız, esnek ve yana yatan ön tekerlekleriyle bütün dünyayı şaşırtan MP3 Yourban, stabilite ve güvenlik açısından eşi görülmemiş seviyesiyle olağanüstü sürüş zevki sağlarken şehir trafiğinde kolayca hareket edebiliyor.

Hızlı bir şekilde yön değişikliklerine cevap veren Mp3 Yourban,  virajların alınmasında ve yönlendirilmesinde hatasız bir sürüş sağlıyor. Ayak desteğine gerek kalmadan park etmeye izin veren elektrikli hidrolik süspansiyon blok sistemi ve üstün manevra kabiliyeti bayan sürücüler içinde inanılmaz kontrol kolaylığı sunuyor. MP3 Yourban, çift ön lastik ile eşsiz hale getirilen ön görüntü; güçlü çift kubbe ön far tertibatını, LED günışığı sürüş ışıklarını ve sinyal lambalarını entegre eden ve duman grisi etkili bir üst kaplamayla taçlandırılan gidon tarafından kontrol ediliyor.

İnce ve çevik kuyruk, güçlü ön ucu tamamlayarak kullanıcısı için iki tane elverişli tutacağı şık bir şekilde kombine ediyor. Motorun tasarımı günışığı sürüş ışıkları ve bir LED stop lambası ile karakterize edilmiş modern ve titizlikle tasarlanmış arka far ile tamamlanıyor. MP3 Yourban’nın kaportası ikili-renk düzeniyle uyumlu oturma yeri ve iç kısımlarla harmanlanıyor. Yenilikçi metal görünümlü kaplama merkez elementi araç boyunca ilerlerken ince çizgileri dinamik duruşunu ortaya koyuyor. Çizgileriyle şık MP3 Yourban sürücü için rahat bir arka desteği barındırarak olağanüstü sürüş rahatlığı sunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı