Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Yeni İmaj Filmi

Toyota’dan Yeni İmaj Filmi

Toyota’nın, bir çocuk ve minik bir köpeğin dayanışması ve dostluğunu konu alan yeni imaj filmi yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ilgi topladı.

Toyota markasının sağladığı sevgi, cesaret, güven ve mutluluk teması çerçevesinde kurgulanan film; “Toyota’sı olsun olmasın, tüm Toyota gibi adamlara selam olsun” diyor ve izleyenleri fantastik bir dünyanın içine çekiyor.

Filmin yapımında Holywood sinemasında son dönemde revaçta olan fotorealistik animasyon tekniği kullanıldı. Animasyon ve gerçek dünyanın fantastik bir buluşması temel alınarak hayata geçirilen filmde, gerçek görüntüler animasyon tekniği ile birleştirilerek sıradışı masalsı bir dünya tüm detayları ile gözler önüne seriliyor. Ezel Akay tarafından yönetilen film, bu özelliği ile de Türk otomotiv sektöründe bir ilk olma özelliğini taşıyor.

“Toyota Gibi Adam” konseptinde daha önce 3 farklı reklam filmi hazırlayan Toyota, 4’ncü filmiyle kendinden söz ettirmeyi yine başarıyor. Reklam filmi “Toyota Gibi Adam” sloganına paralel olarak, olumlu özellikleri ile çevrelerinde saygı ve güven duyulan insanlara da göndermeler yapıyor.

Fon müziğinde dillerden düşmeyen “Çıkarım Senle Her Yola” cingılı ile tamamlanan bu güzel film Tuncel Kurtiz tarafından seslendirildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı