Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Yeni Finans Çözümü

Toyota’dan Yeni Finans Çözümü

Toyota Finans, Türkiye’de “Vadeli Takas” sistemini uygulamaya aldı.  Sistem, 60 aya kadar uzanan vade ile Toyota sahibi olmak isteyen müşterilere eski otomobillerini satmaları için 3 ay ek süre verilmesi esasıyla işliyor. Böylelikle, yeni Toyota’larını hemen teslim alan müşteriler, eski otomobillerini Toyota Plazalar’da anında takasa verebiliyor veya dilerlerse 3 ay içerisinde piyasada satabiliyor.

Ocak ayı boyunca Toyota’nın D segmentindeki temsilcisi Avensis 4 bin TL’ye varan indirimle 50 bin 650 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.  Auris 2 bin TL’ye varan indirimle Toyota Plazalar’da yerini alırken, bin TL’ye varan indirimle sunulan Yaris ise 26 bin 650 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkat çekiyor.  Auris 35 bin 100 TL, Corolla 36 bin 100 TL ve Verso 44 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda yeni kullanıcılarını bekliyor.

Toyota Finans Sistemi ile Ocak ayında 5 bin TL peşin aylık 450 TL’den başlayan taksitlerle Toyota sahibi olabilir veya dilerseniz ödemelerinize 4 ay sonra başlayabilirsiniz. 60 aya kadar vade ve yeni 0.78 kredi faiz oranı da Toyota almak isteyenler için sunulan özel avantajların en yenisi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı