Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Tarihi Satış Rekoru

Toyota’dan Tarihi Satış Rekoru

Toyota Corolla

Toyota, Temmuz ayında ulaştığı 5 bin 289 adetle bugüne kadar Türkiye’de gerçekleştirdiği en yüksek aylık satış adedine ulaştı ve tarihi bir rekora imza attı.

Herkesi Toyota sahibi yapma amacıyla Toyota Finans Sistemini hayata geçiren Toyota, sunduğu kişiye özel finansal çözümlerle Temmuz ayında hem bağlantı adedini hem de showroom trafiğini yüzde 255 oranında arttırarak 5 bin 289 adetlik satış rakamına ulaştı.

“Toyota’yı Türkiye’nin en sevilen markası yapacağız”

Tarihi rekorla ilgili duyduğu memnuniyeti dile getiren CEO Ali Haydar Bozkurt “2014 yılı için hedeflediğimiz 50 bin satış adedine ulaşmak için yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Daha önce de olduğu gibi müşteri odaklı hizmet anlayışımızı sürdürecek ve daha da geliştireceğiz. Hedefimiz Toyota’yı Türkiye’nin en sevilen markası yapmak. Hem satış hem de satış sonrası hizmetlerinde memnuniyet çıtasını sürekli yükseltiyoruz. Toyota, tüketiciler gözünde yüksek marka değerine sahip. Biz buna ek olarak, markamızı daha çekici kılan artı bir değer daha yarattık ve herkesi Toyota sahibi yapmak amacıyla Temmuz başında Toyota Finans Sistemini hayata geçirdik. Çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı. Toyota‘nın Türkiye’deki en yüksek aylık satış adedini 5 bin 289 adetle Temmuz 2010’da kırarak tarihi bir rekora imza attık. Müşterilerimizin markamıza yönelik takdirlerinin katlanarak artacağına inanıyorum. Öncelikli hedefimiz bu başarıyı bundan sonraki aylarda da sürdürmek” dedi.

Toyota Finans Sistemi tüm avantajlarıyla devam ediyor!

Kişiye özel finansal çözümler sunan Toyota Finans Sistemiyle bütün işlemler tek merkez olarak sadece Toyota Plazalardan yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiriliyor. Esnek ödeme, düşük faiz oranları, ödeme erteleme, alternatif taksit ve balon ödeme gibi pek çok hizmeti müşterilerin ihtiyacına göre şekillendiren “Toyota Finans Sistemi” ile Toyota sahibi olmak çok kolay. Dosya masrafının olmadığı ve yüzde 0,79 faizli kredi uygulaması Ağustos ayında da devam ediyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı