Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Sıra Dışı Stand

Toyota’dan Sıra Dışı Stand

Toyota’nın Cenevre Motor Show’daki standı en az otomobiller kadar ilgi çekti. Ürettiği otomobillerde yeni tasarım anlayışını hayata geçiren Toyota, stand anlayışında da yeniliğe giderek fuar ziyaretçilerine büyük bir sürpriz yaptı. Japon kağıt katlama sanatı Origami’den esinlenerek yaratılan ve The Wave (Dalga) adı verilen yeni Toyota stand konsepti ilk kez Cenevre’de otomobil dünyası ile buluştu.  “The Wave-Dalga” farklı tasarımı ile otomobil severlerin, otomobiller kadar ilgi gösterdiği bir stand dizaynı olarak hafızalarda yer etti.

Otomobil fuarı standlarından tamamen farklı olarak tasarlanan ve insanları Toyota hakkında çok daha fazla şey öğrenmeye sürükleyen 3 boyutlu yeni stand dizaynı otomobil severlerin tüm dikkatini üzerinde topladı.  Heyecan veren tutkulu yeni modelleriyle gözlere de hitap eden Toyota, 3 boyutlu standıyla farklı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Toyota katıldığı her otomobil fuarında, stand dizaynını o ülkenin ihtiyaçlarına ve fuarın bulunduğu bölgenin özelliklerine göre dizayn edeceğini de açıkladı. Toyota böylelikle, o bölgedeki ziyaretçilerin dikkatini daha çok çekerek yeni bir tarz yaratacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı