Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan RAV4 Elegant

Toyota’dan RAV4 Elegant

Toyota’nın SUV modeli RAV4, yeni versiyonu 2.0 Multidrive S Elegant ile Toyota Plazalardaki yerini aldı. Yüksek performans ve düşük yakıt tüketimini birleştiren Optimal Drive teknolojisine sahip RAV4, avantajlı fiyatlı 2.0 Multidrive S Elegant versiyonu ile segmentindeki iddiasını artırıyor.

RAV4 2.0 lt Multidrive S Elegant versiyonu, diğer RAV4 modellerinde olduğu gibi, ön tasarımı, farları ve tampon yapısı ile güçlü ve dayanıklı arazi aracı kimliğini koruyor. Bununla birlikte krom radyatör ızgarası, farları, sis lambaları, motor kaputu ve tamponu ile güçlü ve gösterişli görünümünden de taviz vermiyor. SUV müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan RAV4 2.0 Multidrive S Elegant, ergonomik tasarımlı kokpiti, geniş yaşam alanı ve konforlu Easy Flat koltuk sistemiyle çok yönlü ve pratik bir kullanım sunarak öne çıkıyor. Entegre Aktif Sürüş Sistemi, karartılmış arka ve yan arka camlar, alüminyum alaşımlı jantlar, sürücü ve yolcu için ayrı ayarlı otomatik klima, soğutmalı torpido gözü, radyo – 6’lı CD değiştirici-MP3, 6 hoparlör, Bluetooth kablosuz cep telefonu bağlantısı ve ses komut sistemi, otomatik hız sabitleme sistemi, sürücü ve yolcu yan, ön arka perde ile sürücü diz hava yastıkları ile RAV 4 2.0 Multidrive S Elegant konfor ve güvenliğe verdiği önemi gözler önüne seriyor.

Toyota RAV4 modelinin Multidrive S otomatik şanzımana sahip 2.0 lt Valvematic benzinli motoru 158 HP güç ile sınıfının en iyileri arasında yer alıyor. Yakıt ekonomisinde 7,6 lt/100 km değeri ile dikkat çeken Valvematic benzinli motor 177 gr/km CO2 salınımı ile çevreci özelliğini de koruyor.

Toyota RAV4 2.0 Multidrive S Elegant versiyonu 4 bin TL indirim ve  74.900 TL fiyatla Toyota Plazalarda satışa sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı