Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Mayıs Fırsatları

Toyota’dan Mayıs Fırsatları

Toyota Finans, Mayıs ayı boyunca en uygun kredi faiz oranı ve 60 aya uzanan vade seçeneklerinin yanısıra 4 ay taksit erteleme olanağı ile dikkat çekiyor. Toyota Finans ile bütün işlemler tek bir noktadan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor ve ayrıca vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini ellerinden çıkarmaları için 3 aylık ek süre tanınıyor. Mayıs kampanyası ile Toyota’lara sahip olmak isteyenler, yüzde 100’e varan kredi kullanma olanağı ve balon ödeme seçeneği ile kolayca Toyota sahibi olabiliyor.

Toyota’nın SUV modeli RAV4, yeni 2.0 Multidrive S Elegant versiyonu ile yüksek performans ve yakıt tasarrufunu cazip fiyatla sunuyor. Toyota RAV4 4 bin TL’ye varan indirimle 74 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda satışa sunuluyor.

Avensis ise 3 bin TL’ye varan indirim ile sunuluyor. Toyota Optimal Drive teknolojisi ile üstün performansı yakıt ekonomisi ile sunan Avensis prestijini 9 bin TL peşin 950 TL’den başlayan taksitlerle yaşamak mümkün.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı