Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Ekstra Garanti Kampanyası

Toyota’dan Ekstra Garanti Kampanyası

Üretici garantisi bittikten sonra devreye giren ve ikinci el satışlarda aracın değerini artıran Toyota Garanti Extra sistemi 18 ay ve 30 bin kilometreyi geçmeyen araçlar için yeni bir kampanya başlatıyor. Haziran sonuna kadar sürecek olan kampanya ile cazip fiyatlar ve kredi kartına 6 ay taksit imkanı sunan Garanti Extra sistemi ide sunuluyor.

Garanti Extra sisteminde yeni uygulamaya alınan 18 ay ve 30 bin kilometreyi geçmeyen araçları kapsayan kampanya cazip fiyatlar ve taksit seçeneği sunuyor. Toyota Garanti Extra programının ayrıcalığını yaşayanlar Toyota bayileri aracılığıyla araçlarının yeni kalmasının ve ayrıca ikinci el satış değerinin artmasının da önünü açıyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı