Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Ekim Kampanyası

Toyota’dan Ekim Kampanyası

Toyota Finans Sistemi, Ekim ayında indirimler ve avantajlar ile dolu bir kampanya hazırladı. Ekim ayına özel indirimli fiyatlar ile Toyota modellerine 450 TL’den başlayan taksitler ve 60 aya varan vadeler ve balon ödeme gibi pekçok fırsat sunan Toyota Finans Sistemi ile dileyenler yüzde 0,98’den başlayan faiz oranı ile ilk taksitlerini 4 ay erteleyerek ödemeye 2012 yılının Mart ayında başlayabiliyorlar. Dosya masrafını Toyota Finans’ın üstlendiği kampanyada, Toyota teknolojisi ve konforuna ulaşmak isteyenlere eski araçlarını elden çıkarmaları için de “vadeli takas” seçeneği ile 3 ay ek süre veriliyor.

Toyota Finans kampanyası kapsamında Avensis konforunu yaşamak isteyenler 4 bin TL indirim ve 900 TL taksitle bu fırsatı elde etme şansını yakalayacaklar. Avensis’lerde fiyatlar 53 bin 700 TL’den başlıyor. Ekim ayı boyunca geçerli kampanyada, Corolla’nın tüm model ve motor seçeneklerinde 3 bin 500 TL yapılırken aylık taksitler 550 TL’den başlıyor. Yaris 450 TL’den başlayan taksitler ile satışa sunulurken, 500 TL’den başlayan taksitler ile Plazalarda yerini alan Auris’ler ise 4 bin 500 TL’yi bulan indirimler ile müşterilere ulaştırılıyor. RAV 4 modelleri ise 6 bin TL indirim ile kampanyada yerini alıyor.

ÖTV farkları Toyota’dan
Toyota’nın Ekim kampanyasında yerini alan, yeni CVT otomatik şanzımanı ve 1.8 lt motor versiyonuyla öne çıkan Avensis’te de 1,8 lt ile 1,6 lt arasındaki ÖTV farkı da Toyota tarafından üstleniliyor.
Verso’nun dizel 2,0 lt Comfort Extra versiyonunun 1,6 lt ile arasındaki ÖTV farkı da yine Toyota tarafından karşılanıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı