Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Cenevre’de 3 Dünya 1 Avrupa Tanıtımı

Toyota’dan Cenevre’de 3 Dünya 1 Avrupa Tanıtımı

Toyota, 2013 Cenevre Motor Show’da Yeni Auris Touring Sports, FT-86 Open Konsept ve Toyota i-Road  konseptinin dünya prömiyerleri ile  Yeni RAV4’ün Avrupa tanıtımlarını gerçekleştirecek.

Toyota RAV4

Geçmişten bugüne Yeni RAV4

Cenevre’de Avrupa prömiyerini gerçekleştirecek olan 4.nesil RAV4 önceki nesillerin mirasını günümüze taşıyor. Yeni RAV4, aile kullanımını daha güçlü bir şekilde öne çıkarırken, farklı görünümü, artan iç donanımı, yenilenen 4×4 sistem özellikleriyle öne çıkıyor. Cenevre’deki Avrupa prömiyerinde Yeni RAV4’ün “Premium” ve “Adventure” versiyonları beğenilere sunulacak.

Toyota Auris Touring Sports

Yeni Auris Touring Sports

Cenevre Motor Show, Yeni Toyota Auris Touring Sports modelinin dünya prömiyerine de sahne olacak. Ön gösterimi Paris Motor Show’da yapılan  Yeni Auris Touring Sports’un tüm özellikleri, boyutları ve performans verileri ilk kez Cenevre’de paylaşılacak.  Segmentinde ilk tam hibrit motor teknolojisi seçeneğine sahip olan Yeni Auris Touring Sports’un farklı bir tasarımı olan “Black” versiyonu da Toyota standında tanıtılacak.

FT-86 Open Konsept

Toyota’nın ödüllü spor otomobili GT86 modelinin yakın gelecekte ortaya çıkacak FT-86 Open konsepti de ilgi odağı olmaya aday. Toyota, dünya prömiyeri gerçekleştirilecek olan  FT-86 Open konseptini spor otomobil meraklılarının beğenisine sunacak.

Toyota i-Road

Toyota i-ROAD

İki kişilik Toyota i-ROAD konsepti fuarın en fazla ilgi çekecek modellerinden bir diğeri olacak. Kompakt, eğlenceli ve 0 emisyonlu Toyota i-ROAD şehirlerde kişisel sürdürülebilir ulaşım için ideal çözüm olarak sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı