Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan Akıllı Finans Çözümleri

Toyota’dan Akıllı Finans Çözümleri

Toyota Avensis

Toyota Finans Sisteminin hizmete girdiği Temmuz ayı boyunca Türkiye’de her 2 dakikada 1 Toyota satıldı. Toyota, Ağustos ayında da cazip fırsatlar sunarak herkesi Toyota sahibi olmaya davet ediyor.

Ağustos ayı boyunca 5 bin TL’ye varan indirimler sunan Toyota, yüzde 0,79 faizli kredi ve “şimdi al ilk taksiti 2011’de öde” gibi çok özel fırsatları müşterilerle buluştururken dosya masrafını da karşılıyor. 25 bin 700 TL’den başlayan fiyatlara sahip Toyota modelleri, Toyota Finans Sistemi kapsamında esnek ödeme avantajlarıyla sunuluyor.

Avensis’te ilave donanım ve 5 bin TL indirim

Ağustos ayı boyunca Toyota Plazaları ziyaret edenler 5 bin TL’ye varan çok özel indirimlerden yararlanabilecek. Toyota Avensis’in 1,6 litrelik motora sahip giriş modeli ilave donanımları ve özel fiyatıyla çok daha cazip bir seçenek haline geldi. Donanım paketine ilave edilen otomatik hız sabitleme sistemi ile akıllı giriş ve çalıştırma sistemine sahip Toyota Avensis 1.6 Premium Extra 5 bin TL indirimle 48 bin 850 TL’ye satışa sunuluyor.

Küçük sınıfın sevilen üyesi Yaris 25 bin 700 TL’den başlayan fiyatlarla sunulurken, Toyota’nın gözde hatchback modeli Auris 34 bin 900 TL’den, dinamik tasarımı ve geliştirilen donanım özellikleriyle yenilenen Corolla 35 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Toyota Plazalarda.

500 TL’den başlayan taksitler

Toyota Finans ile 25 bin 700 TL’den başlayan popüler Toyota modellerine sahip olmak çok kolay. Ağustos ayında da Toyota Plazaları ziyaret edenler 5 bin TL peşin 500 TL taksitle Yaris, 6 bin TL peşin 600 TL taksitle Auris, 7 bin TL peşin 700 TL taksitle Corolla, 8 bin TL peşin 800 TL taksitle Verso ve 9 bin TL peşin 900 TL taksitle Avensis alabilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı