Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’dan 7 Gün 24 Saat Asistan Hizmeti

Toyota’dan 7 Gün 24 Saat Asistan Hizmeti

Toyota sahiplerinin şürüş keyiflerini 7 gün 24 saat kesintisiz yaşayabilmeleri için müşterilerinin  ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda tasarlanan özel yardım hizmeti “Toyota Asistanım” hizmete girdi. Toyota kullanıcılarının yollarına sorunsuz devam etmesi için yol kenarı yardımından araç muayene organizasyonuna kadar bir çok hizmette Toyota Asistanım yanlarında olacak…

Toyota müşterileri ayda 5 TL ödeyerek “Toyota Asistanım” rahatlığını yaşayabiliyor.

“Toyota Asistanım” hizmetinde Toyota sahipleri yol kenarı yardımıyla Türkiye’nin neresinde olursa olsun sorunu olay yerinde çözecek Yetkili Servis’e ulaşırken, aracın çekilmesi, kurtarılması ya da lastik değiştirilmesi hizmeti alabiliyor. “Toyota Asistanım” üyelerine hizmet veren Toyota Info Servisi ise, Toyota müşterilerine bulundukları şehirlerdeki gözde mekanlar , çeşitli etkinlik ve organizasyonlar hakkında bilgi veriyor, hatta rezervasyon yaptırıyor.  “Toyota Asistanım” ayrıca lastik değiştirilmesi hizmeti, benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi, oto kapı kilit hizmeti, seyahate devam etmek için araç, ferdi teminatlar, aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama, daimi ikametgaha dönüş ve yolculuğa devam seyahati, onarılan aracın alınması için seyahat, aracın emanet ve muhafazası, profesyonel sürücü hizmeti, acil mesajların iletilmesi ve araç muayenesi organizasyon hizmetleri sunuyor.

Toyota’nın müşterilerinin mutluluğuna verdiği önemin altını bir kez daha çizen “Toyota Asistanım” yılda sadece 60 TL tavsiye edilen ücret ile sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı