Buradasınız
Home > Güncel > Toyota’da Dosya Masrafı Yok

Toyota’da Dosya Masrafı Yok

Kişiye özel cazip ödeme koşulları ile herkesin Toyota sahibi olmasını hedefleyen  Toyota Finans Sistemi, Mart ayında da fırsatlar dünyasının kapılarını aralamaya devam ediyor. Toyota Finans Sistemi ile  hayallerindeki Toyota’ya kavuşmak isteyenler, Mart ayı boyunca dosya masrafı ödemeden, yüzde 0,80 kredi faiz oranı ve 60 aya kadar uzanan vade seçeneklerinden yararlanabilecekler. Türkiye geneline yayılan Toyota Plazaları ziyaret eden müşterilerini kısa zamanda Toyota sahibi yapmayı hedefleyen Toyota Finans Sistemi’nde bütün işlemler tek bir noktadan ve 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Vadeli takas opsiyonu ile yeni bir Toyota almak isteyenlere de eski otomobillerini satmaları için sunulan ek üç ay süre büyük kolaylık getiriyor. Toyota Finans Sistemi ile üstün teknoloji ürünü Toyota’lara sahip olmak isteyenler yüzde 100’e varan kredi kullanma imkanından yararlanabiliyor ve ödemelerine isterlerse Temmuz ayında başlayabiliyorlar.

Mart ayında büyük indirimler sürüyor…

5 bin TL peşinat ve aylık 500 TL’den başlayan taksitler ile Mart ayı boyunca geçerli olacak kampanyada; Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis 4 bin TL’ye varan indirim. ve 53 bin 200 TL’den başlayan fiyatlarla  satışa sunuluyor. SUV segmentinin önemli oyuncusu Toyota RAV4 5 bin TL ve gözde hatchback Auris 2 bin 500 TL’ye varan indirimle sunulurken, Corolla, Yaris ve Verso bin TL indirimle Toyota Plazalar’da yerini alıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı