Buradasınız
Home > Güncel > Toyota ve Manheim Türkiye’den Online Açık Arttırma Sistemi

Toyota ve Manheim Türkiye’den Online Açık Arttırma Sistemi

Toyota ve Manheim Türkiye işbirliğiyle geliştirilen Online Açık Artırma (OAA) Sistemi hizmete girdi. Hizmete giren OAA Sistemi ile ikinci el otomobil alımları ve satımlarında alıcı ve satıcının buluşmasının kolaylaştırılması, bu alım ve satımların kurumsal ve güvenilir bir ortamda yapılması hedeflenmektedir. İşbirliğinin duyurulması ve tanıtımı amacıyla düzenlenen lansman toplantısına katılan Toyota bayileri ile Manheim Türkiye üyeleri, sistemin özellikleri ve avantajları konusunda bilgiler aldılar.

Müşterilerine iş ortaklarıyla birlikte sunduğu hizmetlerin kapsamını sürekli genişleten Toyota ve Manheim Türkiye’nin Online Açık Artırma uygulaması kapsamında Manheim Türkiye üyeleri www.manheimturkiye.com sitesinden Toyota bayilerinin her marka ikinci el araçlarına teklif vererek araç satın alabilecek. OAA Sistemi’ni kullanan Manheim Türkiye üyeleri çok daha fazla araca ulaşarak, güvenilir ve hızlı bir alım satım imkanına kavuşacaklar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı