Buradasınız
Home > Güncel > Toyota Kasko İle Kazandılar

Toyota Kasko İle Kazandılar

Toyota’nın, yeni Toyota Kasko poliçesi yaptıran veya mevcut poliçesini yenileyen müşterileri için düzenlediği kampanyanın talihlileri belli oldu. 21 bin 329 kişinin katıldığı kampanya sonunda İstabul’dan Ömer Kürümoğlu, Necdet Kaynak ve Yunus Özkan, Muğla’dan İsmet Işık ile Van’dan Faik Gülten Toyota Yaris 1.0 Terra Sporty’nin sahibi oldular.

Ayrıca 10 çift Paris Disneyland seyahati ve 15 kişi de iPhone 4 kazandı. http://www.toyota.com.tr/turkey-local/kasko-kampanyasi-talihlileri.aspx adresinde isimleri yayınlanan talihlilerin 13 Mayıs’ta Toyota Pazarlama ve Satış A.Ş. Genel Merkezi’nde düzenlenen törenle hediyelerini teslim aldılar.

Ayrıcalıkları Toyota Kasko ile Yaşayın…

Toyota sahipleri için özel olarak geliştirilen bir çok ayrıcalık sunan Toyota Kasko, Toyota Yetkili Servisleri’nde her türlü hasar, yetkili servislerin uzman kadrosu tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarılıyor. Acentelik ve servisin aynı çatı altında olması sayesinde işlemler ve onarım çok hızlı bir şekilde tamamlanırken, Toyota Kasko aracınıza, size ve üçüncü sahışlara verilen zararları da yüksek teminatlarla muafiyetsiz olarak karşılama özelliğine de sahip. Bunun yanında 1 günden fazla sürecek onarımlarda Toyota Kasko sahiplerine 7 güne kadar araç tahsis edilirken, 1 yaşına kadar olan son model araçların tam hasara (pert) uğraması durumunda  poliçe sahibine “0” kilometre araç bedeli ödeniyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı