Buradasınız
Home > Güncel > Toyota Finans’dan İlk Yıl Şerefine

Toyota Finans’dan İlk Yıl Şerefine

Toyota, “Toyota Finans Sistemi” hizmete girmesinin 1’nci yıldönümünde avantajlar ile dolu bir kampanya sunuyor. “Herkesin Toyota Sahibi” olmasını hedefleyen ve esnek ödeme, düşük faiz oranları, ödeme erteleme ile alternatif taksit gibi pek çok hizmeti müşterilerin ihtiyacına göre şekillendiren “Toyota Finans Sistemi”nin 1’nci yıldönümü dolayısıyla düzenlenen kampanyada Toyota sahibi olacaklara +2 yıl Garanti Extra hediye olarak sunuluyor. Kampanyada hediye edilen Garanti Extra sistemi, üretici garantisi bittikten sonra devreye girerek araç sahiplerine güven veriyor ve müşterilerin araçlarının ikinci el satışlarında avantaj sağlıyor.

Üstelik bu kampanya ile Toyota ayrıcalığını yaşamak isteyenler, taksitlerine 2012 yılında başlayabiliyor. Rekabetçi faiz oranları sunarak herkesin Toyota ayrıcalığını yaşamasını hedefleyen Toyota Finans Sistemi’nde 60 aya uzanan vade  seçenekleri bulunuyor.

Avensis 850, Auris 450 TL’den başlayan taksitler ile…

Toyota’nın D segmentindeki başarılı temsilcisi Avensis aylık 850 TL ve Auris ise 450 TL’den başlayan taksitler ile Toyota Plazalarda sizleri bekliyor.

Yeni dizel Verso 54 bin 900 TL özel tanıtım fiyatıyla sunuluyor

Geniş iç mekan, bagaj hacmi ve yüksek konfor sunan Toyota Verso yeni 2.0 lt dizel motor seçeneği ve  üstün 126 beygirlik motor gücü ile ideal bir aile otomobili.  Verso, Temmuz ayında 54 bin 900 TL’lik özel tanıtım fiyatıyla Toyota Finans’ın 1’nci yıldönümü kampanyasına dahil oluyor. Üstelik 1.6lt ile 2.0 lt motor seçeneği arasındaki ÖTV farkı Toyota tarafından karşılanıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı