Buradasınız
Home > Güncel > TOTAL Puanları Katladı

TOTAL Puanları Katladı

TOTAL kampanyalarına 2011 yılında da devam ediyor. 2007 yılından bu yana Club TOTAL Kartları ile bedava yakıt alabilen kart sahipleri, 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında TOTAL akaryakıt istasyonlarından iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor. ClubTOTAL kart sahipleri kampanya süresince TOTAL akaryakıt istasyonlarından her hangi bir alt veya üst sınır olmaksızın yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puan kazanma avantajı ile daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya www.total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Başvuru formu doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara teslim ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı