Buradasınız
Home > Güncel > Total Oil Türkiye’de Görev Değişimi

Total Oil Türkiye’de Görev Değişimi

Fallback Image

Total Oil Türkiye, çalışanların kariyerlerini sürekli geliştirebilmeleri için belirli aralıklarda görev değişikliği yapıyor. Bu değişiklik sonucunda, Akaryakıt Direktörü olarak görev yapan Asaf V. Sasaoğlu 1 Eylül 2010 tarihinden itibaren Total Suudi Arabistan‘a  Genel Müdür olarak  atandı.

Bu atama sonrasında Akaryakıt Direktörlüğü; İstasyonlar Direktörlüğü ve Toptan Satışlar Direktörlüğü olarak ikiye ayrılmıştır. Buna göre, Istasyonlar Direktörlüğü’ne Mustafa Akgül, Toptan Satışlar Direktörlüğü’ne Göker Gürkaya atandı.

Total Oil Türkiye’de daha önce LPG Direktörü olarak görev yapan Burak Ataman 1 Ekim 2010 itibari ile Total BAE Orta Doğu İhracat Satış Direktörü olarak atandı. LPG Direktörlüğü 1 Mayıs 2010 tarihi itibari ile, daha önce Total Oil Türkiye Stratejik Planlama ve Risk Direktörü olan, E. Bora Mutlu tarafından yürütülüyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı