Buradasınız
Home > Güncel > Total – Nissan İşbriliği Türkiye’ye Taşınıyor

Total – Nissan İşbriliği Türkiye’ye Taşınıyor

Madeni Yağlar alanında dünya çapında ve uzun yıllardır devam eden TOTAL – NISSAN işbirliği, TOTAL Oil Türkiye ve NISSAN Otomotiv A.Ş.’nin imzaladıkları işbirliği anlaşması ile Türkiye’ye taşınıyor.

Anlaşma, TOTAL’in NISSAN marka araçlara özel olarak geliştirdiği Madeni Yağlar ve Antifriz ürünlerinin, yine TOTAL tarafından NISSAN bayi ağı ve dolayısıyla araç kullanıcılarına pazarlanması ile ilgili işbirliği ve ortak çalışma esaslarını içeriyor.

Bu anlaşma ile, Türkiye madeni yağlar pazarında iddialı çıkışını her geçen gün daha yukarı taşıyan TOTAL ve otomotiv sektöründeki hızlı yükselişi süren NISSAN Otomotiv A.Ş., NISSAN araç kullanıcılarına en son jenerasyon teknolojiye sahip, en kaliteli ve orijinal ürünleri, en uygun fiyat ve avantajlar ile sunmayı hedefliyorlar.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı