Buradasınız
Home > Güncel > Toshiba ‘nın Yeni Pili Altı Dakikada Doluyor

Toshiba ‘nın Yeni Pili Altı Dakikada Doluyor

CARMEDYA.COM – Toshiba ‘nın yeni pili altı dakikada doluyor. Toshiba, altı dakikalık bir şarjla neredeyse 320 km menzil sunuyor. Bu değer ile model gündeme bomba gibi düştü.

Toshiba’nın Yeni Pili altı dakikada doluyor

Teknoloji şirketi, hücrelerine titanyum niyobyum oksit uyguladı. Bu pil anodunun kapasitesini iki katına çıkardı. Son derece hızlı şarj olan bu piller, bekleme sürelerini aşağı çekerek müşterilerin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Toshiba, on yılın sonundan önce yeni nesil Super Charge Ion Pil (SCiB) üretimine başlamayı düşünüyor..

Toshiba’nın araştırma geliştirme müdürü Dr. Osamu Hori, “Yeni titanyum niobium oxide anot ve yeni nesil SCiB’nin potansiyeli nedeniyle çok heyecanlıyız” dedi. “Artımlı bir gelişmeden ziyade, bu, oyun menzili ve performansı önemli ölçüde değiştirecek bir oyun olan bu atak markaya artı katacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı