Buradasınız
Home > Güncel > Tokyo Otomobil Fuarı’nda Mitsubishi e-Evolution Atağı

Tokyo Otomobil Fuarı’nda Mitsubishi e-Evolution Atağı

CARMEDYA.COM -Tokyo Otomobil Fuarı’nda Mitsubishi e-Evolution Atağı. 5 Kasım 2017 tarihleri arasında Tokyo Bight Sight Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan  Tokyo Otomobil Fuarı, Mitsubishi Motors için bir dönemin başlangıcı olacak.

Tokyo Otomobil Fuarı’nda Mitsubishi e-Evolution Atağı

Bu sene 45.si düzenlenecek olan Tokyo Motor Show, Mitsubishi için önem arz ediyor. Sürdürülebilir geliştirmeyi planlayan Mitsubishi Motors, önümüzdeki dönemde tamamen bir SUV oyuncusu olma yolunda  devam ediyor.

Mitsubishi Motors’un yeni mottosunu destekler nitelikteki bir adım da Tokyo Fuarı’nda dünya prömiyeri yapılacak olan MITSUBISHI e-Evolution konsept otomobil olacak.

Mitsubishi Motors imzası taşıyan 4×4 sistemi ve elektrikli güç aktarma organı ile donatılan coupe. SUV otomobilde gelişmiş yapay zeka teknolojisinin tasarım ile harmanlanışı gözler önüne seriliyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı