Buradasınız
Home > Güncel > TNT Ekspres’den Çevreci Sürücülere Ödül

TNT Ekspres’den Çevreci Sürücülere Ödül

TNT Ekspres Türkiye “En Güvenli ve En Çevreci” Çalışanlarını Ödüllendiriyor

TNT Ekspres Türkiye “Sürücü Ödüllendirme Sistemi” ile “En Çevreci ve En Güvenli Araç” kullanan çalışanlarını ödüllendiriyor.

Haziran 2010’da başlatılan ve  3 aylık periyodlarla iki ayrı kategoride gerçekleşecek olan sürücü ödüllendirme sisteminde dereceye girenler belli oldu. Kurye kategorisinde TNT Ekspres Türkiye’nin Gaziantep Şubesi’nden Kadir Güleryüz ile satış ekibi ve diğer araç kullanıcıları kategorisinde İstanbul Satış ve Pazarlama  departmanından Şeref Ortaç birinci oldu.

3 aylık periyodlarla yapılan yarışmada ödüle hak kazanan yarışmacıların kullandıkları araçların 100 km’de ne kadar yakıt tüketimi kullandıkları bilgisi baz alınarak puanları hesaplanıyor. Araçların puanlaması yapıldıktan sonra , aracı iş saatleri içinde kullanan sürücüler tespit edilip araca ait puanlar kullanım günü ile orantılı olarak kullanıcılara paylaştırılıyor. Böylelikle sürücülerin ödüllendirme sistemi puanları ortaya çıkıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı