Buradasınız
Home > Güncel > Tesla müşterileri kendi araçlarını yapıyor

Tesla müşterileri kendi araçlarını yapıyor

CARMEDYA.COM – Tesla CEO’su Elon Musk, müşterilerinin kendi araçlarının parçalarını oluşturmasını sağlıyor. Araç sahiplerini fabrikaya davet eden Marka, otomobillerini daha da özel kılıyor.

Tesla müşterileri kendi araçlarını yapıyor

Müşterileri bu etkinlik sayesinde fabrikayı gezebilecek. Yaptıkları araçlarına herhangi bir parçayı da kendileri üretebilecek. Musk Twitter üzerinden,  “Bir arabanın parçasını oluşturmanıza ve bir araya nasıl geldiklerini anlamanıza yardımcı olacak bir tür düzenliyoruz. Bu durumun oldukça eğlenceli olacağı kesin. ” şeklinde etkinlik ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Müşteriler araçlarıyla bir araya geliyor

Fabrika gezileri son zamanlarda dünya çapındaki otomobil üreticileri arasında da oldukça popüler. Bunun nedenini anlamak zor değil. Müşterilerin araçlarıyla bir araya gelmesi oldukça heyecanlı bir durum. Bu heyecan etkinlik ile daha üst noktalara taşınıyor.

Kübra Yeşilkaya
2014 yılında lisede, Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık bölümünü bitirmişdir. 2016 yılında SAÜ MYO Üniversitesinden, Habercilik ve Gazetecilik den mezun olmuştur. Ayrıca AÖF – Medya ve İletişim bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2014 den 2016 yılları sonuna kadar Kampüshaber gazetesinde Grafikerlik ve muhabirlik, aynı zamanda Hürriyet aile sitesinde editör yardımcılığı yapmıştır. Kısa bir süre M&T Reklam şirketinde grafik tasarımcı olarak yer almıştır. 2017 yılında Anadolu Yaşam Sağlık Tesislerinde Sosyal Medya Uzman yardımcılığı ve grafikerlik yapan Kübra Yeşilkaya, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup da yeni görevine devam etmektedir.

    Benzer yazılar

    Yukarı